Kapucín | Kapucín Repro, s.r.o.
Kapucín | Kapucín Repro, s.r.o.
Kapucín | Kapucín Repro, s.r.o.
Kapucín - Repro, s.r.o.
Blahoslavova 97/10
674 01 Třebíč
Česká republika
Tel.: +420 568 840 931
Fax: +420 568 840 931
Web: www.kapucin.cz/repro/
E-mail: repro@kapucin.cz
Zobrazit na mapě
 
Kapucín | Kapucín Repro, s.r.o.

Profil společnosti


Prodej a servis kopírovací, kancelářské a výpočetní techniky

Během 23 let působení naší firmy v oblasti kopírovací techniky se nám podařily získat rozsáhlé zkušenosti, které nyní uplatňujeme při zajišťování servisu na cca 3.000 strojích různých značek. Nabízíme vysoce profesionální servis do 24 hod. na kopírovací stroje (tiskárny) značek : RICOH, GESTETNER, BROTHER, KYOCERA, MINOLTA, DEVELOP, SHARP, CANON, TOSHIBA, atd. V naší nabídce si dále můžete vybrat nejen kopírovací zařízení, ale také kancelářskou a výpočetní techniku - stroje pro kroužkovou, kovovou nebo tepelnou vazbu, laminovací stroje, psací stroje, skartovačky, řezačky papíru a drobné kancelářské potřeby. Ke všem zařízením nabízíme veškerý spotřební materiál, tonerové kazety, značkový xerografický papír IBM a recyklovaný papír. Naše služby jsme dále rozšířili o nabídku ekologicky šetrných a ekonomicky úsporných renovací tonerových cartridgí do laserových tiskáren.

Copy centrum
V roce 2004 jsme otevřeli nové kopírovací centrum v zrekonstruovaných prostorách na Blahoslavově ulici č. 10 (Židovská čtvrť - UNESCO). Na digitálních strojích Ricoh/Gestetner kopírujeme černobíle od formátu A5 až A0, barevně od formátu A5 až A0 s možností zvětšování a zmenšování (zoom 25% - 400%). Novinkou je tisk z diskety, CD a flash discu nebo můžeme zakázku přijmout pomocí elektronické pošty. Dále zde provádíme vázání dokumentů, laminování, prodej plánovacích systémů ADK. Od roku 2010 nabízíme tisk a vazbu dokumentů, převážně diplomových prací. Nově jsme rozšířili naše služby v oblasti potisku předmětů (hrnky, trička, podložku pod myš, utěrku na brýle, polštářky).

Internet
Internet je dalším velice atraktivním produktem, který nabízíme. V roce 1999 jsme uvedli na regionální trh bezdrátový přístup k Internetu pro firemní klientelu. TRnet je v současné době největší privátní datová síť v Třebíči a okolí, postavená na ryze profesionální technologii.

ZELENÁ ÚSPORÁM - ušetřete s námi, úspory na energiích

Petr Škarabela, ředitel